MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14897262
nr 1489 7262
CARPET
Röllakan, 196x292, wear, damages.
Röllakan, 196x292 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 600
Monday September 12 2022
at 19:59:25